Як визнати право користування житловим приміщенням

  •         Якщо муніципалітет перешкоджає вашої реєстрації в квартирі, отриманої вашими родичами за договором соціального найму, property-rightsзвертайтеся до суду. Однак навіть якщо ви є членом сім’ї одного з наймачів житлового приміщення (чоловіком або повнолітньою дитиною), то цей факт може вам дати право на житлоплощу на наступних умовах: — Якщо ви ведете спільне господарство і фактично проживаєте на спірній території; — Якщо ви регулярно оплачуєте рахунки за комунальні послуги; — Якщо ви несете нарівні з іншими наймачами витрати з утримання житлового приміщення; — Якщо у вас є письмова згода всіх інших наймачів (проживають або тимчасово відсутніх), зазначених у договорі соціального найму, завірене нотаріусом.
  • Доказами ведення спільного господарства та фактичного проживання можуть бути: — Факт наявності особистих речей в квартирі наймача, членом сім’ї якого ви є; — Факт несення спільних витрат на продукти харчування та інші товари; — Свідчення очевидців (сусідів або родичів, які не є наймачами); — Фото-аудіо-та відеоматеріали.
  • Доказами несення нарівні з іншими наймачами витрат з утримання житлового приміщення є: — Товарні чеки, отримані в магазинах будматеріалів і сантехніки; — Рахунки та довідки з ЖЕКу про оплату послуг з поточного ремонту приміщення; — Рахунки, кошториси та довідки з організацій, які здійснювали ремонтні і будівельні роботи в оспорюваному приміщенні; — Свідчення очевидців (сусідів або родичів, які не є наймачами).
  • Доказами регулярного внесення частки з оплати рахунків за комунальні послуги є: — Рахунки і квитанції з ЖЕУ, керуючої компанії або ТСЖ; — Письмовий або усний договір про оплату рахунків з наймачами приміщення.
  • Звичайно, не всі ці положення можуть бути дотримані, тому суд зазвичай бере до уваги, в основному, факти і докази, що підтверджують ведення спільного господарства, а також наявність письмової згоди інших наймачів. Однак письмова згода не буде потрібно у випадку, якщо наймач бажає прописати в квартирі неповнолітньої дитини. Крім цього, у судовій практиці зустрічаються випадки, коли член сім’ї одного з наймачів де-юре, не має згоди від інших наймачів, але ведучий разом з ними спільне господарство, був визнаний як особи, яка має право користування житловим приміщенням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.