Реєстрація ТОВ в Києві за одну годину

Якщо Ви одноособово, або з партнерами вирішили провадити підприємницьку діяльність від імені юридичної особи, то для таких цілей краще всього обрати товариство з обмеженою відповідальністю.

Реєстрація ТОВ в Києві з одним учасником на модельному статуті, спеціалістами нашої компанії за одну годину — 1200 гривень (довіреність не потрібна). До 3 учасників — 1300 грн.

Ви отримуєте протокол зборів учасників, опис державного реєстратора, виписку про державну реєстрацію (після постановки на облік в органах податкової та статистики).

Додаткові послуги:
1) Реєстрація ТОВ зі статутом, затвердженим учасниками (до 3 учасників) — 1500 грн.;
2) Реєстрація платником ПДВ — 500 грн.;
3) Реєстрація платником єдиного податку — 300 грн.;
4) Печатка — 350 грн.;
5) Довідка зі статистики — 300 грн.;
6) Паперовий витяг платника ПДВ/єдиного податку — 300 грн.;

На всі Ваші питання відповімо за телефонами: 1) 099-226-08-48; 2) 098-939-47-30.

Що таке ТОВ?

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – підприємницька організація, статутний капітал якої поділений на частки, розмір яких визначається товариством, зазвичай, створена для задоволення майнових потреб учасників товариства. Найпоширеніша організаційно — правова форма серед суб’єктів підприємницької діяльності.
На цей час, використання у господарських відносинах товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), зібрало багато загальної та юридичної практики, що обумовлює його популярність у господарських відносинах, тому, Вам буде легше знайти відповідь на запитання щодо керівництва, документообігу, внесення змін до єдр, та інших питань що виникли в процесі діяльності ТОВ.

Які основні переваги ТОВ?

Розділимо відповідь на пункти:
1) учасники ТОВ несуть відповідальність у межах часток статутного капіталу, та не відповідають своїм особистим майном;
2) сума статутного капіталу ТОВ може бути від однієї копійки до необмеженої суми;
3) ТОВ може працювати на модельному статуті, що значно спрощує діяльність підприємства;
4) реєстрація ТОВ займає не більше однієї години;
5) підходить для усіх видів діяльності;

Хто може бути засновником ТОВ?

Засновниками ТОВ можуть бути юридичні особи, громадяни України, іноземні особи. Товариство з обмеженою відповідальністю не може мати єдиним учасником інше господарське товариство, учасником якого є одна особа.
Особа може бути учасником лише одного товариства з обмеженою відповідальністю, яке має одного учасника.

Скільки учасників може бути в ТОВ?

Максимальна кількість учасників ТОВ складає 100 осіб. При перевищені зазначеної кількості учасників, ТОВ підлягає перетворенню на акціонерне товариство протягом одного року, якщо зазначені умови не було виконано, товариство з обмеженою відповідальністю підлягає ліквідації в судовому порядку, якщо кількість учасників знову не досягла 100 осіб.

Що таке місце знаходження ТОВ (юридична адреса)?
Це адреса за якою знаходяться центральні органи управління та приймаються найважливіші рішення товариства. За місцем знаходженням, товариство з обмеженою відповідальністю сплачує податки, виконує зобов’язання, виступає відповідачем в органах судової влади.

Що таке статут ТОВ?

Статут товариства з обмеженою відповідальністю — основний документ, що регулює внутрішні та зовнішні відносини організації.
В статуті ТОВ повинно бути зазначено:
-найменування ТОВ;
-склад учасників;
-предмет діяльності;
-місце знаходження ТОВ (за бажанням засновників);
-розмір статутного капіталу;
-розмір часток в статутному капіталі;
-компетенція керівних органів;
-порядок прийняття значних для товариства рішень;
-порядок ліквідації та реорганізації;
Також Ви можете обрати діяльність на модельному статуті. Модельний статут – положення затверджене Кабінетом Міністрів України, на яке відсилаються засновники при створенні товариства. При провадженні діяльності на модельному статуті, в рішенні про створення товариства (протоколі) повинно бути зазначено що товариство діє на підставі модельного статуту.

З чого починається організація ТОВ?

Першим чином, необхідно провести установчі збори ТОВ, на яких розглядаються питання про: склад учасників, види діяльності (поточні та перспективні), розмір статутного капіталу, місцезнаходження, затвердження статуту, обрання керівника (директора) або склад керівного органу (дирекцію) товариства. Прийняті рішення оформлюються протоколом установчих зборів. Протокол підписується засновниками ТОВ, та/або директором юридичної особи (скріплюється печаткою — за наявності у товариства) якщо засновник юридична особа. Слід звернути увагу, на те, що директор юридичної особи, засновника ТОВ повинен бути уповноважений на підписання реєстраційних документів (протоколів, положень, реєстраційних карток) загальними зборами засновника ТОВ, про що складається протокол та подається реєстратору разом з усіма документами. Далі заповнюється заява про реєстрацію юридичної особи в яку вносять відомості що були прийняті на установчих зборах.

Реєстрація ТОВ

Хто реєструє ТОВ?
Реєстрацію ТОВ провадить державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців незалежно від місцезнаходження новоствореної юридичної особи. Державний реєстратор — особа, яка перебуває у трудових відносинах з суб’єктом державної реєстрації, нотаріус;
Які документи надаються державному реєстратору?

Для проведення реєстрації ТОВ державному реєстратору надаються:

1) рішення (протокол установчих зборів) про створення товариства з обмеженою відповідальністю;
2) реєстраційна заява;
3) статут ТОВ (якщо засновники не обрали діяльність на модельному статуті);
4) довіреність на представництво в органах державної реєстрації (якщо інтереси засновників представляє уповноважена особа);
5) заява про обрання спрощеної системи оподаткування (за бажанням);
6) заява про реєстрацію платником податку на додану вартість (за бажанням);

Основні вимоги до оформлення документів що подаються для реєстрації ТОВ.

— всі документи викладаються державною мовою та додатково (за бажанням засновників) іншою мовою;
— текст повинен бути розбірливим (машинодруком або від руки друкованими літерами);
— не допускаються виправлення в тексті документів;
— документи не повинні суперечити законодавству України;

Реєстрація ТОВ відбувається за рішенням державного реєстратора якщо документи подані в повному обсязі та відповідають вищезазначеним вимогам. Датою реєстрації буде дата внесення запису до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Наша команда реєструє господарські товариства вже понад восьми років!
Будемо раді допомогти Вам з реєстрацією ТОВ, звертайтесь за телефонами:
1) 099-226-08-48; 2) 098-939-47-30.

Нас можно також знайти за запитами: реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю у 2018, реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю у Києві, реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.