ЮК «Слєсарєв і Погребняк» захистила інтереси 11 кандидатів на посаду селищного голови

Партнери Юридичної компанії «Слєсарєв і Погребняк» Дмитро Погребняк та Ігор Слєсарєв захистили інтереси 11 кандидатів на посаду Троїцького селищного голови, яким районна комісія неправомірно відмовила у включенні до складу дільничних виборчих комісій всіх кандидатур від них.
Так, Троїцькою районною комісією була прийнято рішення Постанова «Про відмову включення до складу ДВК кандидатур, наданих зареєстрованими кандидатами на посаду Троїцького селищного голови об’єднаної територіальної громади», якою було відмовлено у включенні до складу ДВК всіх кандидатур, поданих вказаними кандидатами на підставі п.2. абз.4 ч.4 ст.23 Закону України «Про місцеві вибори».
Більш того, після подання позову до окружного адміністративного суду комісію було прийнято Постанову «Про формування дільничних виборчих комісій» без урахування кандидатур від 11 кандидатів.
Обидва рішення Троїцької районної виборчої комісії було скасовано Луганським окружним адміністративним судом та зобов’язано Троїцьку районну виборчу комісію Луганської області повторно розглянути питання щодо утворення дільничних виборчих комісій з місцевих виборів виборчих дільниць для організації підготовки та проведення перших виборів депутатів Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Троїцької селищної об’єднаної територіальної громади та Троїцького селищного голови 30 квітня 2017 року в порядку, визначеному статтею 23 Закону України «Про місцеві вибори».
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду Вказану Постанову суду першої інстанції було залишено в силі, а апеляційну скаргу виборчої комісії – відхилена.
Більш того, через прийняття незаконних рішень комісії доведеться сплатити до бюджету близько 15000 грн. судового збору.

Спеціалісти Юридичної компанії «Слєсарєв і Погребняк» займаються супроводженням виборчих компаній всіх рівнів з 2009 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.