Решили «миром»

18861_423.09.2013р. господарський суд Луганської області виніс ухвалу: затвердити мирову угоду, укладену 23.09.2013 у справі №913/2163/13 між Фізичною особою — підприємцем ОСОБА_1,  та Хімічним казенним об’єднанням імені Г.І. Петровського, Луганська область на стягнення суми за недоотриманий товар за договором.

За допомогою мирової угоди, сторони у такий спосіб відмовились від судового захисту та ліквідували наявний правовий конфлікт через самостійне врегулювання розбіжностей на погоджених умовах. Тобто, мирова угода в господарському судочинстві — це договір, який укладається сторонами з метою припинення спору, на умовах, погоджених сторонами. Однак, це не лишає права Позивача звертатися з позовом до господарського суду про спонукання виконати мирову угоду, або, напряму звертатися до державної виконавчої служби з заявою про примусове виконання ухвали господарського суду про затвердження мирової угоди.

Таким чином нами була досягнута мета клієнта в коротчий термін, з добрим результатом! Тож бажаємо Вам успіхів та миру в Ваших справах!

С Повагою,

Галкіна Н.М.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.