Зміна директора ТОВ

Строк виконання послуги – 1 доба.

Вартість послуги з 1 учасником — 2500 грн., за кожного наступного учасника додатково сплачується 100 грн.

Що входить в послугу?

Підготовка протоколу загальних зборів учасників (рішення) про зміну директора;

Нотаріальні послуги (засвідчення підписів учасників на протоколі загальних зборів  (рішенні).

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Зміни відбуваються на підставі рішення загальних зборів учасників що сукупно володіють часткою більше ніж 75 відсотків статутного капіталу, та заяви від директора товариства, тому присутність цих осіб, або їх представників  в нашому офісі —  обов’язкова.

Нотаріус засвідчує підписи  учасників  на протоколі змін, та формує опис для подальшого внесення  до ЄДР.

Загальний час який ви проведете в нашому офісі —  не більше 40 хвилин, протягом якого  нотаріус засвідчить підписи  учасників  на протоколі змін, та сформує опис для подальшого внесення  до ЄДР. Опис від державного реєстратора  та нотаріальний протокол ви отримаєте одразу.     Наступної доби  буде сформована виписка з новим директорм.

Документи  для зміни директора ТОВ:

Копії паспорта та ідентифікаційного коду учасників (якщо учасники фізичні особи), копії паспорта та ідентифікаційного коду нового директора, квитанція про оплату адміністративного збору, оригінал паспорта  Директора що звільняється з посади (заявник реєстраційної дії), або довіреність та оригінал паспорта представника ( якщо заявник — уповноважена особа).

Звернувшись в нашу компанію ви гарантовано отримаєте результат  протягом 1 доби. Наша компанія надає реєстраційні послуги з 2008 року. За цей час ми зробили понад 1000  реєстраційних дій,  результатом яких наші клієнти завжди задоволені.  Ви можете зателефонувати до нас, або замовити зворотній зв’язок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.