Припинення ФОП по всій Україні

Як  закрити ФОП?

Юридична компанія «СЛЕСАРЄВ І ПОГРЕБНЯК»  надає послуги з припинення підприємницької діяльності ФОП та юридичних осіб протягом 12 років. За цей час ми припинили діяльність більш ніж 800 ФОП.

Ми зробимо все — від державної реєстрації припинення, до отримання акту (довідки) про проведення податкового аудиту, з подальшою зміною стану платника податків.

Для виконання послуги необхідно надати наступні документи:

  1. паспорт ФОП;
  2. ідентифікаційний код;
  3. рух коштів по рахунку ФОП;
  4. інформацію про діяльність ФОП;

Строки закриття ФОП

В залежності від обсягу виконуваної роботи строк надання послуг складає від 1 до 30 календарних днів. Строки окремо виконуваної роботи:

  • припинення ФОП у державного реєстратора — 1 година;
  • ліквідація ФОП  в податковій — від 2 до 30 календарних днів.  Строк залежить від — системи оподаткування, обсягу доходу ФОП за останні 3 роки, наявності первинної документації та  сплати податків і загальобов’язкових внесків.

У випадку відсутності   звітів у податковій базі, або загубленої документації, ми поновимо документи та подамо звіти до початку проходження податкової перевірки.

Вартість послуг

Припинення ФОП у державного реєстратора — 700 грн.

Закриття ФОП в податковій службі (без аудиту) — 1200 грн.

Закриття ФОП з аудитом від  2000 грн.  до 4000 грн.

Середня вартість послуги (реєстратор, податковий аудит, подання звітів) складає 2700 грн., без податкового аудиту 2000 грн.

Замовити послугу ви можете за телефонами: (099) 226-08-48, (096) 020-36-12, або за допомогою зворотнього зв’язку  на цій сторінці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.