Строк внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи подовжили до 25 вересня 2015 року

reklama_vygodopoluchateliСтрок внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи подовжили до 25 вересня 2015 року

Сьогодні, 26 травня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи», який було прийнято 21 травня 2015 року.

Згідно цього закону, строк розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи подовжили до 25 вересня 2015 року.

При цьому, головне в цьому законі те, що юридичними особам, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками (учасниками) інформація до державного реєстру не подається. У такому разі засновники (учасники) — фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.

Також законом передбачено внесення до державного реєстру інформації про відсутність кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, проте внести таку інформацію можливо буде лише після внесення мінюстом змін до форми 4 реєстраційної картки, яка на сьогодні не містить відповідні графи.

 Дмитро Погребняк, партнер Юридичного центру «Гарант»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.